top of page

SSL Sertifikası

SSL Sertifikası

Sunduğumuz hizmetlerin ve ürünlerimizin üretiminden teslimatına kadar tüm aşamalarında sorunsuz işleyiş için;birebir müşterilerimiz ile irtibat halinde olup olası aksiliklerin önüne geçmek adına; tüm tedbirlerimizi önceden alarak sizlere sorunsuz hizmet sağlamayı amaçlamaktayız. 

Firmamızın bilinirliğini güven ve dürüstlük ilkemiz ile arttırmak başlıca hedefimizdir. Bu bağlamda kişisel verilerin gizliliği, KVKK kapsamında korunurken,  alışverişlerinizde paylaştığınız mali veriler, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikasına sahip İyzico güvenli ödeme sistemini ile maksimum seviyedekorunmakta, network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş güvenlik protokolü olan SSL teknolojisi tarafından desteklenmektedir.

SSL, paylaştığınız verilerin yalnızca ilgili adreste deşifre edilmesini sağlar. Bilgi paylaşılmadan önce otomatik olarak şifrelenir, her iki tarafın işlemi doğrulaması ardından  sadecehedef alıcı tarafından deşifre edilebilir. Bu şekilde işlemin ve bilginin gizliliğini ve bütünlüğünü korumamızı sağlar.

İnternet alışverişlerinde yaşanan mağduriyetlere ve kişisel veri paylaşımının ardından oluşabilecek suistimallere karşı firmamız gerekli tüm tedbirlerini almış olup gerekli tüm güvenlik önlemleri ile güvenli alışveriş sağlamaktadır. Diğer tüm soru ve detaylı bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@odeco.com.tr

bottom of page